TFSA680RJE
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TFSA680RJE
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 680 OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: TFSA680RJE.pdf
112 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TFSA680RJE
Part Number TFSA680RJE Producent Ohmite
Opis RES 680 OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 19869 pcs Arkusz danych TFSA680RJE.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±100ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.217" x 0.028" Rectangular x 0.354" L (5.50mm x 0.70mm x 9.00mm)
Seria TFS Tryb panel 680 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Bulk
Package / Case Axial Inne nazwy OHTFSA680RJE
OHTFSA680RJE-ND
temperatura robocza -55°C ~ 200°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Non-Inductive, Pulse Withstanding Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 680 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film Kompozycja Thick Film