TAP650J27RE
OhmiteOhmite
TAP650J27RE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TAP650J27RE
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu 650W HEATSINKABLE 22 OHM
Arkusze danych: 1.TAP650J27RE.pdf2.TAP650J27RE.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 672 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 672 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TAP650J27RE
Part Number TAP650J27RE Producent Ohmite
Opis 650W HEATSINKABLE 22 OHM Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 672 pcs Arkusz danych 1.TAP650J27RE.pdf2.TAP650J27RE.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±150ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 2.264" L x 2.028" W (57.50mm x 51.50mm) Seria TAP650
Tryb panel 27 Ohms Moc (W) 650W
Opakowania Bulk Package / Case Box
temperatura robocza -55°C ~ 150°C element mocowania Flanges
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Lead Style Wire Leads Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.532" (13.50mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 27 Ohms ±5% 650W Thick Film Chassis Mount Resistor