TAP600K30RE
OhmiteOhmite
TAP600K30RE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TAP600K30RE
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 30 OHM 10% 600W
Arkusze danych: TAP600K30RE.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 877 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 877 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje TAP600K30RE
Part Number TAP600K30RE Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 30 OHM 10% 600W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 877 pcs Arkusz danych TAP600K30RE.pdf
Tolerancja ±10% Współczynnik temperaturowy ±150ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 2.559" L x 2.362" W (65.00mm x 60.00mm) Seria TAP600
Tryb panel 30 Ohms Moc (W) 600W
Opakowania Bulk Package / Case Box
temperatura robocza -55°C ~ 150°C element mocowania Flanges
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Lead Style M5 Threaded Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 1.280" (32.50mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 30 Ohms ±10% 600W Thick Film Chassis Mount Resistor