TAH20PR050J
OhmiteOhmite
TAH20PR050J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: TAH20PR050J
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 0.05 OHM 20W 5% TO220
Arkusze danych: TAH20PR050J.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje TAH20PR050J
Part Number TAH20PR050J Producent Ohmite
Opis RES 0.05 OHM 20W 5% TO220 Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4262 pcs Arkusz danych TAH20PR050J.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet TO-220 Rozmiar / Wymiar 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Seria TAH Tryb panel 50 mOhms
Moc (W) 20W Opakowania Bulk
Package / Case TO-220-2 temperatura robocza -
Liczba zakończeń 2 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.650" (16.52mm)
cechy Moisture Resistant, Pulse Withstanding Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 50 mOhms ±5% 20W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film Kompozycja Thick Film