SM108032004FE
OhmiteOhmite
SM108032004FE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM108032004FE
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 2M OHM 2.5W 1% RADIAL
Arkusze danych: SM108032004FE.pdf
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM108032004FE
Part Number SM108032004FE Producent Ohmite
Opis RES 2M OHM 2.5W 1% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 20857 pcs Arkusz danych SM108032004FE.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 2.080" L x 0.100" W (52.83mm x 2.54mm)
Seria Slim-Mox Tryb panel 2 MOhms
Moc (W) 2.5W Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy SM108032004FE-ND
SM108FE-2M
temperatura robocza -55°C ~ 110°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.340" (8.64mm)
cechy Non-Inductive Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 2 MOhms ±1% 2.5W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film Kompozycja Thick Film