SM102035003FE
OhmiteOhmite
SM102035003FE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: SM102035003FE
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 500K OHM 1W 1% RADIAL
Arkusze danych: SM102035003FE.pdf
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje SM102035003FE
Part Number SM102035003FE Producent Ohmite
Opis RES 500K OHM 1W 1% RADIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 41565 pcs Arkusz danych SM102035003FE.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet - Rozmiar / Wymiar 0.580" L x 0.100" W (14.73mm x 2.54mm)
Seria Slim-Mox Tryb panel 500 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Bulk
Package / Case Radial Inne nazwy OHSM102035003FE
OHSM102035003FE-ND
temperatura robocza -55°C ~ 110°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 11 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.340" (8.64mm)
cechy Non-Inductive Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 500 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Thick Film Kompozycja Thick Film