RW3R5EAR020JT
OhmiteOhmite
RW3R5EAR020JT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RW3R5EAR020JT
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 0.02 OHM 5% 3.5W J LEAD
Arkusze danych: RW3R5EAR020JT.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
750 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RW3R5EAR020JT
Part Number RW3R5EAR020JT Producent Ohmite
Opis RES 0.02 OHM 5% 3.5W J LEAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 51583 pcs Arkusz danych RW3R5EAR020JT.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet SMD J-Lead, Recessed Rozmiar / Wymiar 0.811" L x 0.273" W (20.60mm x 6.93mm)
Seria RW Tryb panel 20 mOhms
Moc (W) 3.5W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 8127 J-Lead Inne nazwy RW3R5EAR020JTR
RW3R5EAR020JTTR
RW3R5EAR020JTTR-ND
RW3R5J.020TR
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.278" (7.06mm)
cechy Current Sense Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 20 mOhms ±5% 3.5W Chip Resistor 8127 J-Lead Current Sense Wirewound Kompozycja Wirewound