RW2R0DAR100J
OhmiteOhmite
RW2R0DAR100J Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RW2R0DAR100J
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 0.1 OHM 5% 2W J LEAD
Arkusze danych: RW2R0DAR100J.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
100 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RW2R0DAR100J
Part Number RW2R0DAR100J Producent Ohmite
Opis RES 0.1 OHM 5% 2W J LEAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 18854 pcs Arkusz danych RW2R0DAR100J.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±90ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet SMD J-Lead, Recessed Rozmiar / Wymiar 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
Seria RW Tryb panel 100 mOhms
Moc (W) 2W Opakowania Bulk
Package / Case 4524 J-Lead Inne nazwy RW2R0DAR100
RW2R0DAR100JBK
RW2R0J.100BK
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.231" (5.87mm)
cechy Current Sense Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 100 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound Kompozycja Wirewound