RW2R0DAR050F
OhmiteOhmite
RW2R0DAR050F Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RW2R0DAR050F
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 0.05 OHM 1% 2W J LEAD
Arkusze danych: RW2R0DAR050F.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje RW2R0DAR050F
Part Number RW2R0DAR050F Producent Ohmite
Opis RES 0.05 OHM 1% 2W J LEAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5285 pcs Arkusz danych RW2R0DAR050F.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet SMD J-Lead, Recessed Rozmiar / Wymiar 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
Seria RW Tryb panel 50 mOhms
Moc (W) 2W Opakowania Bulk
Package / Case 4524 J-Lead Inne nazwy RW2R0DAR050
RW2R0DAR050FBK
RW2R0F.050BK
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba zakończeń 2
Wysokość - Siedzą (Max) 0.231" (5.87mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 50 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound