RW2R0DAR020JET
OhmiteOhmite
RW2R0DAR020JET Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RW2R0DAR020JET
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 0.02 OHM 5% 2W J LEAD
Arkusze danych: RW2R0DAR020JET.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RW2R0DAR020JET
Part Number RW2R0DAR020JET Producent Ohmite
Opis RES 0.02 OHM 5% 2W J LEAD Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 74384 pcs Arkusz danych RW2R0DAR020JET.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet SMD J-Lead, Recessed Rozmiar / Wymiar 0.455" L x 0.240" W (11.56mm x 6.10mm)
Seria RW Tryb panel 20 mOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 4524 J-Lead Inne nazwy RW2R0DAR020JETR
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.231" (5.87mm)
cechy Current Sense Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 20 mOhms ±5% 2W Chip Resistor 4524 J-Lead Current Sense Wirewound Kompozycja Wirewound