RW2R0CB20R0J
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RW2R0CB20R0J
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES SMD 20 OHM 5% 2W J LEAD
Arkusze danych: RW2R0CB20R0J.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje RW2R0CB20R0J
Part Number RW2R0CB20R0J Producent Ohmite
Opis RES SMD 20 OHM 5% 2W J LEAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 3964 pcs Arkusz danych RW2R0CB20R0J.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±20ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet SMD J-Lead, Pedestal Rozmiar / Wymiar 0.407" L x 0.226" W (10.34mm x 5.74mm)
Seria RW Tryb panel 20 Ohms
Moc (W) 2W Opakowania Bulk
Package / Case 4122 J-Lead Inne nazwy OHRW2R0CB20R0J
OHRW2R0CB20R0J-ND
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba zakończeń 2
Wysokość - Siedzą (Max) 0.227" (5.77mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 20 Ohms ±5% 2W Chip Resistor 4122 J-Lead Current Sense Wirewound