RW1S0BAR047FT
OhmiteOhmite
RW1S0BAR047FT Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RW1S0BAR047FT
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 0.047 OHM 1% 1W J LEAD
Arkusze danych: RW1S0BAR047FT.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Wiadomość
Specyfikacje RW1S0BAR047FT
Part Number RW1S0BAR047FT Producent Ohmite
Opis RES 0.047 OHM 1% 1W J LEAD Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5292 pcs Arkusz danych RW1S0BAR047FT.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy -
Dostawca urządzeń Pakiet SMD J-Lead, Pedestal Rozmiar / Wymiar 0.246" L x 0.136" W (6.25mm x 3.45mm)
Seria RW Tryb panel 47 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 2512 J-Lead Inne nazwy RW1S0BAR047FTR
RW1S0BAR047FTTR
RW1S0BAR047FTTR-ND
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba zakończeń 2
Wysokość - Siedzą (Max) 0.141" (3.58mm) cechy Current Sense
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 47 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 J-Lead Current Sense Wirewound