RUS12R5E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: RUS12R5E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu POT 12.5 OHM 1000W WIREWOUND LIN
Arkusze danych: RUS12R5E.pdf
Status RoHs Bezołowiowa / zgodna z RoHS
Stan magazynowy 94 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 94 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
1 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje RUS12R5E
Part Number RUS12R5E Producent Ohmite
Opis POT 12.5 OHM 1000W WIREWOUND LIN Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 94 pcs Arkusz danych RUS12R5E.pdf
Tolerancja ±10% Termination Style Solder Lug
Współczynnik temperaturowy - Stożek Linear
Rozmiar - Ciało - Seria U
Obrót 335° Materiał rezystancyjne Wirewound
Oporność (Ohm) 12.5 Moc (W) 1000W
Opakowania Bulk Inne nazwy OHRUS12R5E
OHRUS12R5E-ND
Liczba zwojów 1 Liczba Gangów 1
Rodzaj mocowania Panel Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
szczegółowy opis 12.5 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Wirewound 1000W Solder Lug tuleja wątek -
Wbudowany wyłącznik None Typ regulacji User Defined
Typ urządzenia uruchamiającego Flatted Długość siłownika 2.000" (50.80mm)
siłownik Średnica 0.375" (9.53mm)
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
RUS100N02TB
RUS100N02TB
Producenci: LAPIS Semiconductor
Opis: MOSFET N-CH 20V 10A 8SOP
Na stanie: 56880 pcs
Pobieranie: RUS100N02TB.pdf
RFQ
RUS1K0
RUS1K0
Producenci: Ohmite
Opis: POT 1K OHM 1000W WIREWOUND LIN
Na stanie: 5925 pcs
Pobieranie: RUS1K0.pdf
RFQ
RUS100E
RUS100E
Producenci: Ohmite
Opis: POT 100 OHM 1000W WIREWOUND LIN
Na stanie: 92 pcs
Pobieranie: RUS100E.pdf
RUS175
RUS175
Opis: POT 175 OHM 1000W WIREWOUND LIN
Na stanie: 90 pcs
Pobieranie: RUS175.pdf
RUS10R
RUS10R
Opis: POT 10 OHM 1000W WIREWOUND LIN
Na stanie: 89 pcs
Pobieranie: RUS10R.pdf
RUS175E
RUS175E
Na stanie: 84 pcs
Pobieranie: RUS175E.pdf
RUS16R
RUS16R
Opis: POT 16 OHM 1000W WIREWOUND LIN
Na stanie: 77 pcs
Pobieranie: RUS16R.pdf
RUS1K0E
RUS1K0E
Na stanie: 85 pcs
Pobieranie: RUS1K0E.pdf
RUS100
RUS100
Pobieranie: RUS100.pdf
RUS12R5
RUS12R5
Opis: POT 12.5 OHM 1000W WIREWOUND LIN
Pobieranie: RUS12R5.pdf
RUS10RE
RUS10RE