PFE5K1R00
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: PFE5K1R00
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 1 OHM 10% 1089W
Arkusze danych: PFE5K1R00.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
Stan magazynowy 576 pcs stock
Statek z Hongkong
Sposób wysyłki DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 576 pcs
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
5 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje PFE5K1R00
Part Number PFE5K1R00 Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 1 OHM 10% 1089W Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 576 pcs Arkusz danych PFE5K1R00.pdf
Tolerancja ±10% Współczynnik temperaturowy ±500ppm/°C
Rozmiar / Wymiar - Seria Powr-Rib®PFE
Tryb panel 1 Ohms Moc (W) 1089W
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Tubular
temperatura robocza -55°C ~ 350°C element mocowania Brackets
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 15 Weeks
Lead Style Solder Lugs Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 1 Ohms ±10% 1089W Wirewound Chassis Mount Resistor