OM6255E-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: OM6255E-R58
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 6.2M OHM 1W 5% AXIAL
Arkusze danych: OM6255E-R58.pdf
25000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje OM6255E-R58
Part Number OM6255E-R58 Producent Ohmite
Opis RES 6.2M OHM 1W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2373121 pcs Arkusz danych OM6255E-R58.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -800/ +1500ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Seria Little Rebel® OM Tryb panel 6.2 MOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy OM6255ER58
temperatura robocza - Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 6.2 MOhms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Kompozycja Carbon Film