OL6215E-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: OL6215E-R52
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 620 OHM 1/2W 5% AXIAL
Arkusze danych: OL6215E-R52.pdf
40000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje OL6215E-R52
Part Number OL6215E-R52 Producent Ohmite
Opis RES 620 OHM 1/2W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3473153 pcs Arkusz danych OL6215E-R52.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -450ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Seria Little Rebel® OL Tryb panel 620 Ohms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy OL6215ER52
temperatura robocza - Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 620 Ohms ±5% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Kompozycja Carbon Film