OK3055E-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: OK3055E-R52
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 3M OHM 1/4W 5% AXIAL
Arkusze danych: OK3055E-R52.pdf
50000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje OK3055E-R52
Part Number OK3055E-R52 Producent Ohmite
Opis RES 3M OHM 1/4W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3994481 pcs Arkusz danych OK3055E-R52.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -800/ +1500ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Seria Little Rebel® OK Tryb panel 3 MOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy OK3055ER52
temperatura robocza - Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 3 MOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Kompozycja Carbon Film