OJ3905E-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: OJ3905E-R52
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 39 OHM 1/8W 5% AXIAL
Arkusze danych: OJ3905E-R52.pdf
50000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje OJ3905E-R52
Part Number OJ3905E-R52 Producent Ohmite
Opis RES 39 OHM 1/8W 5% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8189886 pcs Arkusz danych OJ3905E-R52.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy -450ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Seria Little Rebel® OJ Tryb panel 39 Ohms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy OJ3905ER52
temperatura robocza - Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 39 Ohms ±5% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Carbon Film Kompozycja Carbon Film