MM1102FE-R58
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MM1102FE-R58
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 11K OHM 1W 1% AXIAL
Arkusze danych: MM1102FE-R58.pdf
25000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MM1102FE-R58
Part Number MM1102FE-R58 Producent Ohmite
Opis RES 11K OHM 1W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 1662259 pcs Arkusz danych MM1102FE-R58.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.197" Dia x 0.472" L (5.00mm x 12.00mm)
Seria Metal Devil® MM Tryb panel 11 kOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy MM1102FER58
temperatura robocza - Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 11 kOhms ±1% 1W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozycja Metal Film