ML9531FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: ML9531FE-R52
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 9.53K OHM 1/2W 1% AXIAL
Arkusze danych: ML9531FE-R52.pdf
40000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje ML9531FE-R52
Part Number ML9531FE-R52 Producent Ohmite
Opis RES 9.53K OHM 1/2W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4356848 pcs Arkusz danych ML9531FE-R52.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.118" Dia x 0.354" L (3.00mm x 9.00mm)
Seria Metal Devil® ML Tryb panel 9.53 kOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy ML9531FER52
temperatura robocza - Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 9.53 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozycja Metal Film