MK2432FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MK2432FE-R52
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 24.3K OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: MK2432FE-R52.pdf
50000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MK2432FE-R52
Part Number MK2432FE-R52 Producent Ohmite
Opis RES 24.3K OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3496414 pcs Arkusz danych MK2432FE-R52.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Seria Metal Devil® MK Tryb panel 24.3 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy MK2432FER52
temperatura robocza - Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 24.3 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozycja Metal Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MK2430FE-R52
MK2430FE-R52
Producenci: Ohmite
Opis: RES 243 OHM 1/4W 1% AXIAL
Na stanie: 2881201 pcs
Pobieranie: MK2430FE-R52.pdf
RFQ
MK24-E-2
MK24-E-2
Producenci: Standex-Meder Electronics
Opis: SWITCH REED SPST-NO 300MA 30V