MK1053FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MK1053FE-R52
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 105K OHM 1/4W 1% AXIAL
Arkusze danych: MK1053FE-R52.pdf
50000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MK1053FE-R52
Part Number MK1053FE-R52 Producent Ohmite
Opis RES 105K OHM 1/4W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2726187 pcs Arkusz danych MK1053FE-R52.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.098" Dia x 0.268" L (2.50mm x 6.80mm)
Seria Metal Devil® MK Tryb panel 105 kOhms
Moc (W) 0.25W, 1/4W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy MK1053FER52
temperatura robocza - Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 105 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozycja Metal Film