MJ6040FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MJ6040FE-R52
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 604 OHM 1/8W 1% AXIAL
Arkusze danych: MJ6040FE-R52.pdf
50000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MJ6040FE-R52
Part Number MJ6040FE-R52 Producent Ohmite
Opis RES 604 OHM 1/8W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3401524 pcs Arkusz danych MJ6040FE-R52.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Seria Metal Devil® MJ Tryb panel 604 Ohms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy MJ6040FER52
temperatura robocza - Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 604 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozycja Metal Film
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
MJ6191FE-R52
MJ6191FE-R52
Producenci: Ohmite
Opis: RES 6.19K OHM 1/8W 1% AXIAL
Na stanie: 3121588 pcs
Pobieranie: MJ6191FE-R52.pdf
RFQ
MJ621
MJ621
Producenci: APEM Inc.
Opis: CAP TACT ROUND BLUE
Na stanie: 685248 pcs
Pobieranie: MJ621.pdf
RFQ
MJ623
MJ623
Producenci: APEM Inc.
Opis: CAP TACT ROUND GREEN
Pobieranie: MJ623.pdf
Producenci: Ohmite
Pobieranie: MJ6192FE-R52.pdf
MJ613
MJ613
Opis: CAP TACT SQUARE GREEN
Pobieranie: MJ613.pdf
MJ616
MJ616
Opis: CAP TACT SQUARE RED
Pobieranie: MJ616.pdf
MJ611
MJ611
Opis: CAP TACT SQUARE BLUE
Pobieranie: MJ611.pdf
MJ612
MJ612
Opis: CAP TACT SQUARE BLACK
Pobieranie: MJ612.pdf
MJ615
MJ615
Opis: CAP TACT SQUARE YELLOW
Pobieranie: MJ615.pdf
Opis: RES 6.04K OHM 1/8W 1% AXIAL
MJ60R4FE-R52
MJ60R4FE-R52
Opis: RES 60.4 OHM 1/8W 1% AXIAL
Pobieranie: MJ60R4FE-R52.pdf
MJ617
MJ617
Opis: CAP TACT SQUARE IVORY
Pobieranie: MJ617.pdf
Wiadomości branżowe
Arduino poprowadzi jutro konferencję covid-19
Będzie otwarty dla „każdego, kto obecnie korzysta z urządzeń kompatybilnych z Arduino w ramach ...
Raytheon wygrywa kontrakt Space Force OCX na zamianę zestawu IBM dla GPS III
Zastąpi komputery IBM używane obecnie do zarządzania konstelacją GPS systemami firmy Hewlett Pac...
Zasilacz 500 W do obciążeń morskich
Zasilany z nominalnego zasilania 24 V (zakres od 18 do 36 V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zapewnia dwa iz...
Melexis wprowadza na rynek czujnik Halla IC do elektrycznego wspomagania kierownicy
O temperaturze roboczej między -40℃  i 160 ℃, firma twierdzi, że urządzenie łączy wysoką li...