MJ2272FE-R52
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MJ2272FE-R52
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 22.7K OHM 1/8W 1% AXIAL
Arkusze danych: MJ2272FE-R52.pdf
50000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MJ2272FE-R52
Part Number MJ2272FE-R52 Producent Ohmite
Opis RES 22.7K OHM 1/8W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2723975 pcs Arkusz danych MJ2272FE-R52.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Seria Metal Devil® MJ Tryb panel 22.7 kOhms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy MJ2272FER52
temperatura robocza - Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 18 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 22.7 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozycja Metal Film