MJ16R2FE-R52
Przegląd produktów
Part Number: MJ16R2FE-R52
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 16.2 OHM 1/8W 1% AXIAL
Arkusze danych: MJ16R2FE-R52.pdf
50000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MJ16R2FE-R52
Part Number MJ16R2FE-R52 Producent Ohmite
Opis RES 16.2 OHM 1/8W 1% AXIAL Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 3581771 pcs Arkusz danych MJ16R2FE-R52.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet Axial Rozmiar / Wymiar 0.073" Dia x 0.138" L (1.85mm x 3.50mm)
Seria Metal Devil® MJ Tryb panel 16.2 Ohms
Moc (W) 0.125W, 1/8W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Axial Inne nazwy MJ16R2FER52
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 16.2 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Through Hole Resistor Axial Metal Film Kompozycja Metal Film