MCS1632R025FER
OhmiteOhmite
MCS1632R025FER Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: MCS1632R025FER
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 0.025 OHM 1% 1W 1632
Arkusze danych: MCS1632R025FER.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje MCS1632R025FER
Part Number MCS1632R025FER Producent Ohmite
Opis RES 0.025 OHM 1% 1W 1632 Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 309888 pcs Arkusz danych MCS1632R025FER.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 1632 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Seria MCS Tryb panel 25 mOhms
Moc (W) 1W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case 1206 (3216 Metric) Inne nazwy MCS1632R025FERTR
temperatura robocza -55°C ~ 150°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 14 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.024" (0.60mm)
cechy Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 25 mOhms ±1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Current Sense, Flame Retardant Coating, Safety Metal Element Kompozycja Metal Element