L50J50KE
OhmiteOhmite
L50J50KE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L50J50KE
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 50K OHM 5% 50W
Arkusze danych: L50J50KE.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje L50J50KE
Part Number L50J50KE Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 50K OHM 5% 50W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11560 pcs Arkusz danych L50J50KE.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±260ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.563" Dia x 4.000" L (14.30mm x 101.60mm) Seria 270
Tryb panel 50 kOhms Moc (W) 50W
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Tubular
temperatura robocza -55°C ~ 350°C element mocowania Brackets (not included)
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 50 kOhms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor