L50J3R0E
OhmiteOhmite
L50J3R0E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L50J3R0E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 3 OHM 5% 50W
Arkusze danych: L50J3R0E.pdf
  • Wiadomość
Specyfikacje L50J3R0E
Part Number L50J3R0E Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 3 OHM 5% 50W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16591 pcs Arkusz danych L50J3R0E.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.563" Dia x 4.000" L (14.30mm x 101.60mm) Seria 270
Tryb panel 3 Ohms Moc (W) 50W
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Tubular
temperatura robocza -55°C ~ 350°C element mocowania Brackets (not included)
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 3 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor