L50J250E
OhmiteOhmite
L50J250E Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L50J250E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 250 OHM 5% 50W
Arkusze danych: L50J250E.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje L50J250E
Part Number L50J250E Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 250 OHM 5% 50W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 18709 pcs Arkusz danych L50J250E.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±260ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.563" Dia x 4.000" L (14.30mm x 101.60mm) Seria 270
Tryb panel 250 Ohms Moc (W) 50W
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Tubular
temperatura robocza -55°C ~ 350°C element mocowania Brackets (not included)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Lead Style Solder Lugs Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 250 Ohms ±5% 50W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozycja Wirewound Okładziny, Typ obudowy Vitreous Enamel Coated
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
L50J20KE
L50J20KE
Producenci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 20K OHM 5% 50W
Na stanie: 16253 pcs
Pobieranie: L50J20KE.pdf
RFQ
L50J25KE
L50J25KE
Producenci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 25K OHM 5% 50W
Na stanie: 7634 pcs
Pobieranie: L50J25KE.pdf
RFQ
L50J250
L50J250
Opis: RES CHAS MNT 250 OHM 5% 50W