L225J50K
OhmiteOhmite
L225J50K Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L225J50K
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 50K OHM 5% 225W
Arkusze danych: L225J50K.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje L225J50K
Part Number L225J50K Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 50K OHM 5% 225W Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 5539 pcs Arkusz danych L225J50K.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±260ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 1.126" Dia x 10.500" L (28.60mm x 266.70mm) Seria 270
Tryb panel 50 kOhms Moc (W) 225W
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Tubular
temperatura robocza -55°C ~ 350°C element mocowania Brackets (not included)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Lead Style Solder Lugs Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 50 kOhms ±5% 225W Wirewound Chassis Mount Resistor
Kompozycja Wirewound Okładziny, Typ obudowy Vitreous Enamel Coated
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
L225J50R
L225J50R
Producenci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 50 OHM 5% 225W
Na stanie: 4110 pcs
Pobieranie: L225J50R.pdf
RFQ
L225J50KE
L225J50KE
Producenci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 50K OHM 5% 225W