L225J3K0
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L225J3K0
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 3K OHM 5% 225W
Arkusze danych: L225J3K0.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje L225J3K0
Part Number L225J3K0 Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 3K OHM 5% 225W Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4455 pcs Arkusz danych L225J3K0.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±260ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 1.126" Dia x 10.500" L (28.60mm x 266.70mm) Seria 270
Tryb panel 3 kOhms Moc (W) 225W
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Tubular
Inne nazwy OHL225J3K0
OHL225J3K0-ND
temperatura robocza -55°C ~ 350°C
element mocowania Brackets (not included) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Lead Style Solder Lugs
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 3 kOhms ±5% 225W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozycja Wirewound