L225J25RE
OhmiteOhmite
L225J25RE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L225J25RE
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 25 OHM 5% 225W
Arkusze danych: L225J25RE.pdf
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje L225J25RE
Part Number L225J25RE Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 25 OHM 5% 225W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7392 pcs Arkusz danych L225J25RE.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±260ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 1.126" Dia x 10.500" L (28.60mm x 266.70mm) Seria 270
Tryb panel 25 Ohms Moc (W) 225W
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Tubular
temperatura robocza -55°C ~ 350°C element mocowania Brackets (not included)
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks
Lead Style Solder Lugs Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) - cechy Flame Retardant Coating, Safety
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 25 Ohms ±5% 225W Wirewound Chassis Mount Resistor