L175J75RE
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L175J75RE
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 75 OHM 5% 175W
Arkusze danych: L175J75RE.pdf
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje L175J75RE
Part Number L175J75RE Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 75 OHM 5% 175W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5672 pcs Arkusz danych L175J75RE.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±260ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 1.126" Dia x 8.500" L (28.60mm x 215.90mm) Seria 270
Tryb panel 75 Ohms Moc (W) 175W
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Tubular
Inne nazwy OHL175J75RE
OHL175J75RE-ND
temperatura robocza -55°C ~ 350°C
element mocowania Brackets (not included) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Lead Style Solder Lugs
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 75 Ohms ±5% 175W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozycja Wirewound