L175J50KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L175J50KE
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 50K OHM 5% 175W
Arkusze danych: L175J50KE.pdf
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje L175J50KE
Part Number L175J50KE Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 50K OHM 5% 175W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5819 pcs Arkusz danych L175J50KE.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±260ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 1.126" Dia x 8.500" L (28.60mm x 215.90mm) Seria 270
Tryb panel 50 kOhms Moc (W) 175W
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Tubular
Inne nazwy OHL175J50KE
OHL175J50KE-ND
temperatura robocza -55°C ~ 350°C
element mocowania Brackets (not included) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Lead Style Solder Lugs
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 50 kOhms ±5% 175W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozycja Wirewound