L12J680E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: L12J680E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 680 OHM 5% 12W
Arkusze danych: L12J680E.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje L12J680E
Part Number L12J680E Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 680 OHM 5% 12W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 16186 pcs Arkusz danych L12J680E.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±260ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.313" Dia x 1.748" L (7.94mm x 44.40mm) Seria 270
Tryb panel 680 Ohms Moc (W) 12W
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Tubular
Inne nazwy OHL12J680E
OHL12J680E-ND
temperatura robocza -55°C ~ 350°C
element mocowania Brackets (not included) Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Lead Style Solder Lugs
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) -
cechy Flame Retardant Coating, Safety Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 680 Ohms ±5% 12W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozycja Wirewound