FCSL64R010FER
OhmiteOhmite
FCSL64R010FER Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FCSL64R010FER
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 0.01 OHM 2W 2512 WIDE
Arkusze danych: FCSL64R010FER.pdf
1000 pcs
2000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FCSL64R010FER
Part Number FCSL64R010FER Producent Ohmite
Opis RES 0.01 OHM 2W 2512 WIDE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 145954 pcs Arkusz danych FCSL64R010FER.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 6432 Rozmiar / Wymiar 0.122" L x 0.248" W (3.10mm x 6.30mm)
Seria FCSL Tryb panel 10 mOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Inne nazwy FCSL64R010FERTR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 2
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm)
cechy Current Sense, Moisture Resistant Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 10 mOhms ±1% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil Kompozycja Metal Foil