FC4TR010FER
OhmiteOhmite
FC4TR010FER Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FC4TR010FER
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 0.01 OHM 1% 1/2W 1206 WIDE
Arkusze danych: FC4TR010FER.pdf
5000 pcs
10000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FC4TR010FER
Part Number FC4TR010FER Producent Ohmite
Opis RES 0.01 OHM 1% 1/2W 1206 WIDE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 274178 pcs Arkusz danych FC4TR010FER.pdf
Tolerancja ±1% Współczynnik temperaturowy ±500ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 0612 Rozmiar / Wymiar 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Seria FC4T Tryb panel 10 mOhms
Moc (W) 0.5W, 1/2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Inne nazwy FC4TR010FERTR
temperatura robocza -55°C ~ 155°C Liczba zakończeń 4
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 20 Weeks
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.032" (0.80mm)
cechy Current Sense Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 10 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Current Sense Metal Foil Kompozycja Metal Foil