FC4L64R015DER
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: FC4L64R015DER
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES 0.015 OHM 2W 2512 WIDE
Arkusze danych: FC4L64R015DER.pdf
1000 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje FC4L64R015DER
Part Number FC4L64R015DER Producent Ohmite
Opis RES 0.015 OHM 2W 2512 WIDE Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 67504 pcs Arkusz danych FC4L64R015DER.pdf
Tolerancja ±0.5% Współczynnik temperaturowy ±50ppm/°C
Dostawca urządzeń Pakiet 6432 Rozmiar / Wymiar 0.126" L x 0.252" W (3.20mm x 6.40mm)
Seria FC4L Tryb panel 15 mOhms
Moc (W) 2W Opakowania Tape & Reel (TR)
Package / Case Wide 2512 (6432 Metric), 1225 temperatura robocza -55°C ~ 155°C
Liczba zakończeń 4 Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Wysokość - Siedzą (Max) 0.028" (0.70mm) cechy Current Sense, Moisture Resistant
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 15 mOhms ±0.5% 2W Chip Resistor Wide 2512 (6432 Metric), 1225 Current Sense, Moisture Resistant Metal Foil