F55J20KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F55J20KE
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 20K OHM 5% 55W
Arkusze danych: F55J20KE.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F55J20KE
Part Number F55J20KE Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 20K OHM 5% 55W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 5882 pcs Arkusz danych F55J20KE.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±260ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 3.500" L x 1.000" W (88.90mm x 25.40mm) Seria Stackohm® 250
Tryb panel 20 kOhms Moc (W) 55W
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Flat Oval
Inne nazwy OHF55J20KE
OHF55J20KE-ND
temperatura robocza -55°C ~ 350°C
element mocowania Flange Braces, Right Angle Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Lead Style Solder Lugs
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.563" (14.29mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 20 kOhms ±5% 55W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozycja Wirewound
Okładziny, Typ obudowy Vitreous Enamel Coated
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
F55J20K
F55J20K
Producenci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 20K OHM 5% 55W