F40J40RE
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F40J40RE
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 40 OHM 5% 40W
Arkusze danych: F40J40RE.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F40J40RE
Part Number F40J40RE Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 40 OHM 5% 40W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8352 pcs Arkusz danych F40J40RE.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±260ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 2.000" L x 1.000" W (50.80mm x 25.40mm) Seria Stackohm® 250
Tryb panel 40 Ohms Moc (W) 40W
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Flat Oval
Inne nazwy OHF40J40RE
OHF40J40RE-ND
temperatura robocza -55°C ~ 350°C
element mocowania Flange Braces, Right Angle Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Lead Style Solder Lugs
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.563" (14.29mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 40 Ohms ±5% 40W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozycja Wirewound