F40J10RE
OhmiteOhmite
F40J10RE Image
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F40J10RE
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 10 OHM 5% 40W
Arkusze danych: F40J10RE.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F40J10RE
Part Number F40J10RE Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 10 OHM 5% 40W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7633 pcs Arkusz danych F40J10RE.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±400ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 2.000" L x 1.000" W (50.80mm x 25.40mm) Seria Stackohm® 250
Tryb panel 10 Ohms Moc (W) 40W
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Flat Oval
temperatura robocza -55°C ~ 350°C element mocowania Flange Braces, Right Angle
Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited) Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks
Lead Style Solder Lugs Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant
Wysokość - Siedzą (Max) 0.563" (14.29mm) cechy -
Współczynnik awaryjności - szczegółowy opis 10 Ohms ±5% 40W Wirewound Chassis Mount Resistor