F30J500E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F30J500E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 500 OHM 5% 30W
Arkusze danych: F30J500E.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F30J500E
Part Number F30J500E Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 500 OHM 5% 30W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 8152 pcs Arkusz danych F30J500E.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±260ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 1.250" L x 1.000" W (31.75mm x 25.40mm) Seria Stackohm® 250
Tryb panel 500 Ohms Moc (W) 30W
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Flat Oval
Inne nazwy OHF30J500E
OHF30J500E-ND
temperatura robocza -55°C ~ 350°C
element mocowania Flange Braces, Right Angle Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Lead Style Solder Lugs
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.563" (14.29mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 500 Ohms ±5% 30W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozycja Wirewound