F20J7K5E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F20J7K5E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 7.5K OHM 5% 20W
Arkusze danych: F20J7K5E.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F20J7K5E
Part Number F20J7K5E Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 7.5K OHM 5% 20W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 12030 pcs Arkusz danych F20J7K5E.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±260ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.750" L x 0.375" W (19.05mm x 9.53mm) Seria Stackohm® 250
Tryb panel 7.5 kOhms Moc (W) 20W
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Flat Oval
Inne nazwy OHF20J7K5E
OHF20J7K5E-ND
temperatura robocza -55°C ~ 350°C
element mocowania Flange Braces, Right Angle Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Lead Style Solder Lugs
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.375" (9.53mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 7.5 kOhms ±5% 20W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozycja Wirewound