F10J750E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: F10J750E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RES CHAS MNT 750 OHM 5% 10W
Arkusze danych: F10J750E.pdf
50 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje F10J750E
Part Number F10J750E Producent Ohmite
Opis RES CHAS MNT 750 OHM 5% 10W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 11093 pcs Arkusz danych F10J750E.pdf
Tolerancja ±5% Współczynnik temperaturowy ±260ppm/°C
Rozmiar / Wymiar 0.750" L x 0.375" W (19.05mm x 9.53mm) Seria Stackohm® 250
Tryb panel 750 Ohms Moc (W) 10W
Opakowania Bulk Package / Case Radial, Flat Oval
Inne nazwy OHF10J750E
OHF10J750E-ND
temperatura robocza -55°C ~ 350°C
element mocowania Flange Braces, Right Angle Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 12 Weeks Lead Style Solder Lugs
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Wysokość - Siedzą (Max) 0.375" (9.53mm)
cechy - Współczynnik awaryjności -
szczegółowy opis 750 Ohms ±5% 10W Wirewound Chassis Mount Resistor Kompozycja Wirewound
Okładziny, Typ obudowy Vitreous Enamel Coated
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
F10J5R0E
F10J5R0E
Producenci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 5 OHM 5% 10W
Na stanie: 11259 pcs
Pobieranie: F10J5R0E.pdf
RFQ
F10J750
F10J750
Producenci: Ohmite
Opis: RES CHAS MNT 750 OHM 5% 10W