D75K45KE
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: D75K45KE
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RESISTOR POWER ADJ 45K OHM 75W
Arkusze danych: D75K45KE.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje D75K45KE
Part Number D75K45KE Producent Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 45K OHM 75W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4597 pcs Arkusz danych D75K45KE.pdf
Tolerancja ±10% Zakończenie Solder Lug
Seria Dividohm®210 Tryb panel 45 kOhms
Moc (W) 75W Opakowania Bulk
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular Inne nazwy OHD75K45KE
OHD75K45KE-ND
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Długość 6.000" (152.40mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Średnica 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm)
szczegółowy opis 45 kOhms 75W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 6.000" (152.40mm) Length Typ regulacji Slide
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
D75K4R0E
D75K4R0E
Producenci: Ohmite
Opis: RESISTOR POWER ADJ 4 OHM 75W
Na stanie: 3967 pcs
Pobieranie: D75K4R0E.pdf
RFQ
D75K4K5E
D75K4K5E
Producenci: Ohmite
Opis: RESISTOR POWER ADJ 4.5K OHM 75W
Na stanie: 4135 pcs
Pobieranie: D75K4K5E.pdf
RFQ
D75K45K
D75K45K