D75K1R0E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: D75K1R0E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RESISTOR POWER ADJ 1 OHM 75W
Arkusze danych: D75K1R0E.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje D75K1R0E
Part Number D75K1R0E Producent Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 1 OHM 75W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 4247 pcs Arkusz danych D75K1R0E.pdf
Tolerancja ±10% Zakończenie Solder Lug
Seria Dividohm®210 Tryb panel 1 Ohms
Moc (W) 75W Opakowania Bulk
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular Inne nazwy OHD75K1R0E
OHD75K1R0E-ND
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Długość 6.000" (152.40mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Średnica 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm)
szczegółowy opis 1 Ohms 75W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 6.000" (152.40mm) Length Typ regulacji Slide