D25K2K5E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: D25K2K5E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RESISTOR POWER ADJ 2.5K OHM 25W
Arkusze danych: D25K2K5E.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje D25K2K5E
Part Number D25K2K5E Producent Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 2.5K OHM 25W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 7001 pcs Arkusz danych D25K2K5E.pdf
Tolerancja ±10% Zakończenie Solder Lug
Seria Dividohm®210 Tryb panel 2.5 kOhms
Moc (W) 25W Opakowania Bulk
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular Inne nazwy OHD25K2K5E
OHD25K2K5E-ND
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Długość 2.000" (50.80mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Średnica 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm)
szczegółowy opis 2.5 kOhms 25W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.563" OD, 0.313" ID (14.30mm x 7.94mm) 2.000" (50.80mm) Length Typ regulacji Slide