D175K2K5E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: D175K2K5E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RESISTOR POWER ADJ 2.5K OHM 175W
Arkusze danych: D175K2K5E.pdf
10 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje D175K2K5E
Part Number D175K2K5E Producent Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 2.5K OHM 175W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 2884 pcs Arkusz danych D175K2K5E.pdf
Tolerancja ±10% Zakończenie Solder Lug
Seria Dividohm®210 Tryb panel 2.5 kOhms
Moc (W) 175W Opakowania Bulk
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular Inne nazwy OHD175K2K5E
OHD175K2K5E-ND
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Długość 8.500" (215.90mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Średnica 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm)
szczegółowy opis 2.5 kOhms 175W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 1.126" OD, 0.752" ID (28.60mm x 19.10mm) 8.500" (215.90mm) Length Typ regulacji Slide