D12K750E
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: D12K750E
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RESISTOR POWER ADJ 750 OHM 12W
Arkusze danych: D12K750E.pdf
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje D12K750E
Part Number D12K750E Producent Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 750 OHM 12W Stan ołowiu / status RoHS Bezołowiowa / zgodna z RoHS
dostępna ilość 6714 pcs Arkusz danych D12K750E.pdf
Tolerancja ±10% Zakończenie Solder Lug
Seria Dividohm®210 Tryb panel 750 Ohms
Moc (W) 12W Opakowania Bulk
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular Inne nazwy OHD12K750E
OHD12K750E-ND
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Długość 1.750" (44.45mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Lead free / RoHS Compliant Średnica 0.313" OD, 0.187" ID (7.94mm x 4.76mm)
szczegółowy opis 750 Ohms 12W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.313" OD, 0.187" ID (7.94mm x 4.76mm) 1.750" (44.45mm) Length Typ regulacji Slide
Wysyłka
★ Czas dostawy zajmie 2-4 dni do większości krajów na całym świecie przez DHL / UPS / FEDEX / TNT.
FedexDHLUPSTNT
GWARANCJA PO GWARANCIE SPRZEDAŻY
Powiązane tagi
Produkty powiązane
D12K6K0E
D12K6K0E
Producenci: Ohmite
Opis: RESISTOR POWER ADJ 6K OHM 12W
Na stanie: 8023 pcs
Pobieranie: D12K6K0E.pdf
RFQ
D12K750
D12K750
Producenci: Ohmite
Opis: RESISTOR POWER ADJ 750 OHM 12W