D100K5R0
OhmiteOhmite
Ohmite
Obraz może być reprezentacją. Zobacz specyfikację dla szczegółów produktu.
Przegląd produktów
Part Number: D100K5R0
Producent / marka: Ohmite
Opis produktu RESISTOR POWER ADJ 5 OHM 100W
Arkusze danych: D100K5R0.pdf
Status RoHs Zawiera ołów / RoHS niezgodny
25 pcs
  • Wiadomość
Specyfikacje D100K5R0
Part Number D100K5R0 Producent Ohmite
Opis RESISTOR POWER ADJ 5 OHM 100W Stan ołowiu / status RoHS Zawiera ołów / RoHS niezgodny
dostępna ilość 4141 pcs Arkusz danych D100K5R0.pdf
Tolerancja ±10% Zakończenie Solder Lug
Seria Dividohm®210 Tryb panel 5 Ohms
Moc (W) 100W Opakowania Bulk
Package / Case Radial, 3 Lead, Tubular Inne nazwy OHD100K5R0
OHD100K5R0-ND
Rodzaj mocowania Chassis Mount Poziom czułości na wilgoć (MSL) 1 (Unlimited)
Standardowy czas oczekiwania producenta 10 Weeks Długość 6.500" (165.10mm)
Status bezołowiowy / status RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Średnica 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm)
szczegółowy opis 5 Ohms 100W Slide Adjustable Power Resistor Chassis Mount 0.752" OD, 0.500" ID (19.10mm x 12.70mm) 6.500" (165.10mm) Length Typ regulacji Slide